Allt för barnkalaset på Till hemmet-avdelningen!

Upplagd av Katarina Larsson den 01 mars 2012 i Till Hemmet 5 Kommentarer
"Hej bloggtjejer!

Nu planerar jag som bästa nästa shoppingresa till er och hade blivit jätteglad om ni kunde visa vad ni har som till barnkalas. Tallrikar, servetter, inbjudningskort, ja allt! Jag och tre tjejkompisar kommer snart till er och alla ska köpa detta om det finns något fint och bra :)

Vänliga hälsningar Cassandra & co!"

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

Taggar: Array

Kommentarer

  • Helen 01 mars 2012

    Hej
    Gillar oggy och kackelackorna,(två katter.en blå och en grön)
    Har ni dessa roliga figurer i mjukdjur,nyckelringar m.m. ?

  • Ewe 01 mars 2012

    Jag börjar bli ganska less på att ni ALDIRG skriver priser, varken här eller i tidningen??? Sjukt irriterande och dåligt!! Varför gör ni inte det???

  • Emelie 01 mars 2012

    Från Frågr & svar
    Gekås Ullared-bloggen har inte möjlighet att skriva ut priser i blogginläggen, eller besvara prisfrågor från er läsare.
    Det är en del av Gekås policy att inte ge ut prisinformation via telefon, mail eller blogg. Detta dels av konkurrensskäl; dels för att vi vill att besöket på Gekås ska vara en riktig fyndupplevelse, full av överraskningar, för alla som kommer hit.
    På Gekås jobbar vi med stora inköpsvolymer och små prispåslag. Därför kan du lita på att det alltid är billigt hos oss.

  • Tess 01 mars 2012

    Vad har ni för skal till xperia?

  • melii 22 februari 2013

    Är det nån vet vad dom här till barnkalaset kostar? spec prinsessartiklar och tårtljus

Lämna kommentar

Gäst 24 maj 2013