Nytt från Topeco!


Kommentarer
-
02 juni 2012
Jag ska åka till Ullared i sommar och jag undrar om ni säljer mineralpuder?
//Lina -
02 juni 2012
Vad har ni för sortiment på bestick? Har ni några finare bestick och salladsbestick? tex från Gense och Fiskars?
-
02 juni 2012
Nice! hamnar lätt i korgen på fredag! Säljer ni locktänger hos er, inte sådana med taggar utan vanliga släta?
-
02 juni 2012
Hejsan!
Jag undrar vad ni har för modeller på damskinnjackor såhär nu inför sommaren
Skulle verkligen uppskatta lite bilder på dem, gärna någon i "bikermodellen" om det finns. Ska dit snart och det är alltid bra att förbereda sig så att säga
-
03 juni 2012
Hejsan!
Ja, dessa strumpor tänker jag köpa nästa gång, men det är väl ingen som sagt att bara killarska ha dom, jag tänker köpa dom till mej iallafall
skitfina, kram pingela
-
03 juni 2012
Hej hopp! Kikar in på bloggen nästan hela tiden nu för att se vad som finns inför vår tjejeresa efter midsommar! Jag ska gifta mig i sommar och funderar på om ni har några fina vita klänningar eller några ljusa klänningar med blommor på? Jag vill helst ha en maxi-klänning... Har bi några sådana?
-
03 juni 2012
Jag vill också se maxiklänningar! Ska däremot inte gifta mig - men vill gärna se ljusa och somriga klänningar
Grattis Susidus förresten 
-
22 februari 2013
Riktigt snygga strumpor detta. Topeco strumpor börjar mer likna Happy socks sortiment nu tycker jag. Riktigt roligt att ni lägger ut lite hyheter här på bloggen måste jag säga. Får nog sätta mig i bilen och komma ner någon dag och kika lite i strumpsortimentet.








Varför finns det aldrig några sådana fina sockar till dam?